Angajari Bucatar

Companie internationala din Bucuresti cu experienta in domeniul restaurantelor, cauta urgent Bucatar

Responsabilitati

– pregatire meniuri din bucatarie romaneasca si internationala
– stabileste retete pentru preparate si preturi
– mentine starea de curatenie a locului de munca conform normelor igienico sanitare
– asigura pastrarea in conditii corespunzatoare a materiilor prime si finite si controleaza incadrarea in limite de functionare a instalatiilor frigorifice

Se cere
– certifcat de calificare in domeniu
– experienta minim 2 ani pe post similar

Oferta

– posibilitate de dezvoltare profesionala
– contract de munca
– pachet salarial atractiv
– mediu de lucru placut

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV la hr_1001@yahoo.com

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile despre tine sau dă clic pe un icon pentru autentificare:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s