Angajare Baby Sitter

Familie de cetateni straini stabilita la Bucuresti, zona Obor, cautam bona pentru un copil (1 an si jumatate )

 CANDIDATUL IDEAL:

 Se cere persoana responsabila, iubitoare de copiii, curata, calma, studii medii sau superioare, rabdatoare, aspect ingrijit, de incredere, vesela, optimista.
Cunoasterea limbii ruse (sau cel putin engleze) –  este un avantaj!
Experienta minim 1 an in ingrijire copii
Referinte bune de la familiile anterioare

 RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Ingrijirea si supravegherea copilului.
Pregatirea si servirea meselor acestuia.
Insotirea si angajarea in activitati educative impreuna cu copilul (parc, jucat, povesti, etc. )
Menaj usor in casa, dat cu aspiratorul, ordine in camera copilului, de bagat rufe sau vase la masina de spalat, doar in timpul cat copilul doarme.

Program – 8 ore pe zi, cinci zile pe saptamana.

Salariu atractiv

Orele lucrate peste program se platesc separat.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV la adresa hr_1001@yahoo.com

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile despre tine sau dă clic pe un icon pentru autentificare:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s